loading...

خرید کاشی ارزان قیمت

موافقان و مخالفان سنگ طبیعی در مقابل کاشی و سرامیک وقتی نوبت به کاشی می رسد ، دو نوع کاملاً مشابه وجود دارد: سنگ طبیعی و سرامیک. هر دو آنها از مواد سطح سخت با مشخصات و دوام قابل مقایسه هستند. هر دوی آنها از مواد طبیعی نیز ساخته شده اند ، به همان صورت نصب شده و به مراقبت از یک سطح نیاز دارند. سنگ طبیعی و کاشی و سرامیک بسته به محل نصب هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. اما ، کدام یک را باید انتخاب کنید؟ خوب ، بیایید درباره هر یک بیاموزیم تا به شما در تصمیم گیری صحیح کمک…

تفاوت سنگ طبیعی با کاشی سرامیک

حسنی بازدید : 3 چهارشنبه 15 ارديبهشت 1400 نظرات ()
موافقان و مخالفان سنگ طبیعی در مقابل کاشی و سرامیک

وقتی نوبت به کاشی می رسد ، دو نوع کاملاً مشابه وجود دارد: سنگ طبیعی و سرامیک. هر دو آنها از مواد سطح سخت با مشخصات و دوام قابل مقایسه هستند. هر دوی آنها از مواد طبیعی نیز ساخته شده اند ، به همان صورت نصب شده و به مراقبت از یک سطح نیاز دارند. سنگ طبیعی و کاشی و سرامیک بسته به محل نصب هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. اما ، کدام یک را باید انتخاب کنید؟ خوب ، بیایید درباره هر یک بیاموزیم تا به شما در تصمیم گیری صحیح کمک کنیم!

کاشی و سرامیک سنگ طبیعی چیست؟

کاشی از سنگ طبیعی دقیقاً به نظر می رسد نام. این ماده ای ساخته شده توسط انسان و کاملاً طبیعی است که مستقیماً از مادر زمین گرفته شده است! انواع مختلفی از سنگ های طبیعی وجود دارد ، مانند تخته سنگ ، گرانیت ، سنگ مرمر ، سنگ آهک ، سنگ تراورتن و ماسه سنگ. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک ، وبلاگ دیگر ما را در اینجا ببینید.

سرامیک کاشی است که به طور معمول از خاک رس قرمز یا سفید ساخته می شود و در کوره پخت شده است. کاشی و سرامیک به دو شکل لعاب دار و بدون لعاب موجود است. اکثریت قریب به اتفاق کاشی و سرامیک با لعاب تولید می شود تا یک مهر و موم نفوذ ناپذیر بر روی سطح مواد خاک رس طبیعی ایجاد کند. سطح لعاب سخت ، ضد آب و بسیار ضد لک است. همچنین ، به هیچ نوع مهر و موم و یا محافظ از هر نوع نیاز ندارد.

کاشی بدون لعاب در حالت طبیعی واقعاً سرامیک است. بسیار متخلخل است و مایعات و لکه ها را به راحتی جذب می کند. برای جلوگیری از هر یک از این خطرات ، توصیه می شود بلافاصله پس از نصب کاشی با درزگیر کاشی و سرامیک شیمیایی ، به درستی آب بندی کنید.

موافقان و مخالفان سنگ طبیعی در برابر کاشی و سرامیک

ماندگاری

کاشی و سرامیک دارای درجه بندی سختی متنوعی است. برای دوام نهایی ، به دنبال کاشی با درجه بالاتر PEI ، در حالت ایده آل PEI 3 یا بالاتر باشید. رتبه بندی پایین تر PEI برای بک اسپلش ها و برنامه هایی که ترافیک پا را تحمل نمی کنند بهتر است.

به عنوان یک نکته کلی ، سنگ طبیعی در صورت مراقبت صحیح از سرامیک دوام بیشتری دارد و ساییدگی به خصوصیاتی که به سنگ جذابیت و جذابیت می بخشد می افزاید.

تمیز کردن و نگهداری

تعمیر و نگهداری اساسی لازم است تا هم سنگ طبیعی و هم کاشی و سرامیک به نظر جدید برسد. هر دو نیاز به نظافت منظم دارند اما روش انجام آن بین این دو متفاوت است.

مواد سنگ طبیعی متخلخل هستند و برای پر کردن منافذ و مقاومت مواد در برابر آب و لکه ها به یک ماده درزگیر یا لعاب نیاز دارند. بسته به اینکه از چه نوع ماده سنگ طبیعی استفاده می کنید ، درزگیر باید بصورت دوره ای دوباره اعمال شود. وقتی نوبت به تعمیر و نگهداری روزمره می رسد ، از پاک کننده های اسیدی دوری کنید ، زیرا می تواند به خود سنگ آسیب برساند.

کاشی و سرامیک لعاب دار بدون پوشش اضافی آماده استفاده است. اگر نگران لک شدن هستید ، ممکن است بخواهید یک درزگیر را روی دوغاب اضافه کنید تا مانند کاشی اطراف تمیز باشد. کاشی و سرامیک بدون لعاب به یک مهر و موم یا لایه رویی برای محافظت از آن در برابر لک شدن نیاز دارد ، دقیقاً مانند سنگ طبیعی. لعاب با دوام روی کاشی و سرامیک ، آن را برای استفاده با طیف گسترده ای از محصولات تمیز کننده مناسب می کند.

تنوع رنگ

سبک خانه شما کمک می کند تا کف طبیعی یا سنگ کاشی و سرامیک تعیین شود ، و کدام ماده به بهترین وجهی به دنبال فضا است. سنگ طبیعی در تنوع گسترده ای از تنوع رنگ طبیعی وجود دارد ، از سفیدهای ترد تا رنگ های بژ عمیق و قهوه ای. مواد انتخاب شده به دیکته رنگ کف کمک می کند.

از آنجا که کاشی و سرامیک ساخته دست بشر است ، می تواند تنوع رنگی و رنگی بی شماری داشته باشد. حتی می توان آن را شبیه تخته های سنگ طبیعی یا تخته های چوب سخت ساخت . انتخاب متنوع رنگ کاشی و سرامیک یافتن کاشی و سرامیک هماهنگ با دکوراسیون داخلی را آسان می کند.

هزینه

از آنجا که سنگ طبیعی ، طبیعی است ، یکی از گزینه های گران قیمت کاشی است. لوکس بودن آنها باعث می شود اگر بودجه این امکان را بدهد هزینه آن را می ارزد.

کاشی و سرامیک یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه های موجود امروز است. قیمت ها بسته به سبک ، پایان و درجه کاشی و سرامیک انتخاب شده متغیر است. کاشی های بدون لعاب نسبت به کاشی های لعاب قیمت کمتری دارند اما در طی مراحل نصب به یک فرآیند تکمیل اضافی نیاز دارند.

مواردی که باید هنگام انتخاب سنگ طبیعی و کاشی و سرامیک در نظر بگیرید

نصب و راه اندازی

نصب کاشی در نمایشگاه های بازسازی منزل توجه زیادی به DIY و زمان هوا می برد ، اما واقعیت این است که به آسانی و سرعتی که به نظر می رسد نیست. برای اتمام موفقیت آمیز و حفظ یکپارچگی پروژه تمام شده ، زمان ، صبر و مهارت زیادی لازم است. بنابراین ، قطعاً ارزش این را دارد که هزینه اضافی را صرف داشتن یک حرفه ای در نصب کنید. با شروع کار ، نصب کنندگان کاشی وقت خود را صرف تخمگذار کاشی می کنند تا طرح نهایی را تقریبی کنند. بنابراین ، این واقعاً موافق نیست ، بلکه بیشتر یک توصیه مهم است.

وقتی نوبت به تصمیم گیری می رسد که کدام ماده بهترین انتخاب را برای فضای شما دارد ، همه چیز در مورد درک مزایا و معایب هر یک است. قبل از اینکه به خود متریال نگاهی بیندازید ، به طراحی کلی فضا ، تعداد افرادی که از فضا استفاده می کنند و فضای مورد نیاز برای نگهداری روزانه ، توجه کنید. کاشی خود را با دقت انتخاب کنید و از تمیز کردن و نگهداری خود صرف نظر نکنید تا اطمینان حاصل کنید که فضای شما برای سالهای آینده زیبا خواهد بود.

برای ساده تر کردن این ، به یاد داشته باشید که راه خود را از طریق بخش کاشی یکی از مکان های ما انجام می دهید:

 • کفپوش کاشی و سرامیک مقرون به صرفه بوده و تمیز نگه داشتن آن آسان است
 • کاشی های سنگ طبیعی از نظر هزینه کمی بیشتر هستند ، اما طبیعی و لوکس هستند و تمیز کردن آن چندان دشوار نیست.
 • تحت تأثیر نمایش های خانه DIY قرار نگیرید: نصب کاشی کاری است که بهتر است به افراد موافق سپرده شود!

خوب ، حالا به یکی از مکانهای ما بیایید تا همه گزینه های زیبا را شخصاً ببینید!

ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما از اولین قدم در نمایشگاه ما تا اولین قدم در کفپوش جدید خود خوشحال هستید - و به عنوان شریک زندگی خود در طراحی خانه ، ما در هر مرحله از راه خواهیم بود. مقصد "خرید یک مرحله ای" خود را برای همه موارد کفپوش… (و درمان های پنجره) در نظر بگیرید!

مشاوران طراحی ما مجهز به دانش لازم جهت راهنمایی شما در انتخاب گسترده ای از محصولات ارائه شده ما هستند ، و تیم نصب متخصص ما بصورت حرفه ای آموزش دیده اند تا مطمئن شوند همه چیز به روشی که شما تصور می کنید نصب می شوند. ما می دانیم که خانه شما بیانگر سبک شماست و ما اینجا هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که سالها به آن افتخار خواهید کرد.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 19
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 8
 • بازدید امروز : 3
 • باردید دیروز : 1
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 4
 • بازدید ماه : 4
 • بازدید سال : 195
 • بازدید کلی : 195